Kurucumuzdan

Anasayfa » Kurucumuzdan
Tercüme Bir Sanattır, Kurumsal Çözümler için Doğru Adres

Günümüz iş dünyasında seçilen firma isimlerinin dikkat çekmesinin, akılda kalmasının önemli olduğu vurgulanır; ancak bence asıl önemli olanın firmanın ismiyle müsemma olmasıdır.

Her sektörde olduğu gibi kendi sektörümüzde de kendi mesleğine saygısı olan vizyonu geniş, müşteri odaklı misyona sahip çeviri firmalarının yanında kurumsal yapı kazanamamış, vizyonu olmayan firmaların da “tercüme bürosu” olarak adlandırılmasının yarattığı olumsuzluğa takılmadan, işimizi doğru yapan bir firma olduğumuzu bildirmek isterim. Hizmetimiz sadece tercüme değildir. Tercümenin yanı sıra kurumsal danışmanlık yapmanın da çok önemli olduğunun bilincindeyiz. Kurumsal beklentilerin en başında, ihtiyaç duyulduğu anda gerçek bir çözüm ortağı gibi davranılması gelir. İşte ismimizin önemi burada ortaya çıkıyor.

Alesta…

Kelime olarak ”hazır durumda olan” anlamına gelen Alesta aynı zamanda bir işi yapmaya çok hevesli olan kişiler için de kullanılır. Denizcilik geçmişimden dolayı aklımdan çıkmayan Alesta, denizcilik terimi olarak da ”bir emrin yerine getirilmesi için tüm koşulların hazır olması” manasına gelir.

Evet, biz hazırız…

Gerek kurumsal gerek bireysel talepleriniz için en iyisini, en hızlı, en makul olarak yerine getirmeye, çeviri sonrası kurum onayları için size destek olmaya, bunu yaparken yılların tecrübesini size aktararak işinize katkı sağlamaya, sizin kalıcı çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Garanti ediyoruz…

Etik ilkelerimiz doğrultusunda, daima doğru olanın peşinde koşacağımızı; gizliliğinize son derece önem vereceğimizi; işimizi -zaten olması gerektiği gibi- çok düzgün yapacağımızı; daha fazla gelişmek için görüşlerinizi dikkate alacağımızı garanti ediyoruz.

Hakan YILDIRIM
Alesta Tercüme ve Kurumsal Çözümler Genel Müdürü

Whatsapp
Alesta Tercüme ve Danışmanlık
Alesta Tercüme ve Danışmanlık
Merhaba;
ALESTA'ya Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?